Informacje


25.06.2024 0:01

​Świnoujście: Płonący mężczyzna wybiegł z lasu

​Świnoujście: Płonący mężczyzna wybiegł z lasuPłonący mężczyzna wybiegł z lasu między osiedlem przy ul. Gdyńskiej a ul. Markiewicza w Świnoujściu. Mieszkańców obudziły krzyki.


[więcej]


25.06.2024 0:01

Ogromne straty sadowników. Są wstępne wyliczenia

Ogromne straty sadowników. Są wstępne wyliczeniaNa 35 mln zł szacowane są pierwsze straty w sadownictwie po wiosennych przymrozkach i gradobiciu na Lubelszczyźnie - podał w poniedziałek urząd wojewódzki.


[więcej]25.06.2024 0:01

Sine Wiry i Solina w Bieszczadach czekają na turystów

Sine Wiry i Solina w Bieszczadach czekają na turystów A gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady? Właśnie to zrobił reporter RMF FM Dominik Smaga, który poleca w te wakacje odwiedzić jezioro Solińskie i rezerwat Sine Wiry.


[więcej]


25.06.2024 0:01

Wybuch w zakładach azotowych w Puławach. Dwie osoby ranne

Wybuch w zakładach azotowych w Puławach. Dwie osoby ranneEksplozja w zakładach azotowych w Puławach (woj. lubelskie). Jak nieoficjalnie dowiedział się reporter RMF FM, w tym zdarzeniu dwie osoby zostały ranne.


[więcej]


25.06.2024 0:01

MiG-29 przekroczył barierę dźwięku. Nowe informacje nt. stanu myśliwca

MiG-29 przekroczył barierę dźwięku. Nowe informacje nt. stanu myśliwcaMyśliwiec MiG-29, który kilka dni temu przez lot na niskim pułapie doprowadził do uszkodzenia kilku budynków, według wstępnej oceny nie wymaga naprawy. Maszyna - jak ustalił reporter RMF FM - wciąż jednak jest wyłączona z użytkowania.


[więcej]


25.06.2024 0:01

Gozdowo: Pożar magazynu ze zbożem. Jest apel strażaków

Gozdowo: Pożar magazynu ze zbożem. Jest apel strażaków 22 zastępy straży pożarnej i specjalistyczna grupa ratownictwa chemicznego pracuje w Gozdowie (powiat sierpecki) na Mazowszu. W magazynie ze zbożem wybuchł pożar. Strażacy apelują o zamknięcie okien.


[więcej]


25.06.2024 0:01

Nowa ustawa medialna zakłada likwidację abonamentu radiowo-telewizyjnego

Nowa ustawa medialna zakłada likwidację abonamentu radiowo-telewizyjnego Likwidacja abonamentu, reforma KRRiT, nowy sposób powoływania władz mediów publicznych i likwidacja Rady Mediów Narodowych - to główne założenia nowej ustawy medialnej proponowane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


[więcej]


25.06.2024 0:01

Wjechał w motocyklistę. Później opublikował szokujące nagranie

Wjechał w motocyklistę. Później opublikował szokujące nagranieMotocyklista, który przejeżdzał przez skrzyżowanie ul. Garncarskiej i Wiejskiej w Słupsku, został potrącony przez kierowcę mercedesa. Mężczyzna wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Motocyklista walczy o życie - donosi słupska policja.


[więcej]


25.06.2024 0:01

Cyndi Lauper wystąpi w Polsce. Zagra w Atlas Arenie

Cyndi Lauper wystąpi w Polsce. Zagra w Atlas Arenie "Girls Just Wanna Have Fun" - taką nazwę nosi pożegnalna trasa koncertowa Cyndi Lauper. Artystka odwiedzi też Polskę. 21 lutego 2025 r. zagra w łódzkiej Atlas Arenie.


]]> [więcej]


25.06.2024 0:01

Kosiniak-Kamysz: Będą wspólne ćwiczenia wojskowe państw Trójkąta Weimarskiego

Kosiniak-Kamysz: Będą wspólne ćwiczenia wojskowe państw Trójkąta Weimarskiego W 2025 r. w Polsce odbędą się wspólne ćwiczenia wojskowe państw Trójkąta Weimarskiego - powiedział w Paryżu Władysław Kosiniak-Kamysz, szef MON. To jedno z trzech zasadniczych ustaleń spotkania ministrów obrony Polski, Francji i Niemiec.


[więcej]